اخلاص خاتمی

نهایتاً آقای خاتمی، این مرد بزرگ، دیشب بیانیه انصراف از کاندیداتوری ریاست جمهوری را منتشر کرد. به عنوان یک شهروند اصلاح طلب از یک طرف از انصراف ایشان بسیار ناراحت شدم. چون که یک بزرگ مرد که همیشه اخلاق را برسیاست ترجیح داده، از صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری خارج شد. بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته تاکنون ایشان محبوب ترین فرد آن هم با فاصله زیاد نسبت به دیگران بود. در این چند روز آقای خاتمی تحت فشارهای زیادی از طرف حامیان برای عدم انصراف بود. ولی ایشان برای خارج شدن از شرایط حساس کنونی با درایت و هوشمندی انصراف داد. این فداکاری ایشان در تاریخ به عنوان یک افتخار ثبت خواهد شد. مخصوصاً اگر همزمانی این انصراف را با مجادلات رئیس جمهور و مجلس و نامه نگاری های صورت گرفته مقایسه کنیم بیشتر  بزرگی خاتمی را درک می کنیم. بهر حال از امروز باید تمام تلاش خود را برای معرفی موسوی به جامعه به خصوص قشر جوان معطوف کنیم. موسوی نیز مرد بزرگی است که در این شرایط احساس خطر کرده و وارد میدان شده است.

/ 3 نظر / 6 بازدید
Hamed

سلام دوست عزيز وبلاگ قشنگي داري. از نوع نوشته هات و مطالبت خوشم اومد حتما يه سر هم به من بزن. آخرين پستمو با دقت نگاه كن و نظرتو بگو موفق و پيروز و سربلند باشي

یک دوست

حقیقتاَ از انصراف آقای خاتمی ناراحت شدم ولی باید با حفظ انسجام و افزایش یکپارچگی خود سعی و با حمایت از آقای موسوی جای خالی آقای خاتمی پر شود و احساس نشود که اصلاحات صرفاَ به یک فرد ختم میشود بلکه اصلاحات یک خواسته اجتماعی است و عمومیت دارد. برای آقای خاتمی آرزوی توفیق و برای آقای موسوی آرزوی موفقیت دارم.

ابوطالب عزيزي

از همه عزيزاني كه با ارائه نظرات خود اينجانب را در بهبود كيفيت وبلاگ ياري مي كنند، تشكر و قدرداني مي كنم.