خاتمی و موسوی نماد اصلح طلبی اند

 انتخابات ریاست جمهوری دهم در مقایسه با انتخابات‌های ریاست جمهوری قبلی از ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار است. در واقع پیش بینی می‌شود انتخابات 22 خرداد 88 ، به یکی از پدیده‌های انتخاباتی در میان انتخاباتها برگزارشده تا کنون تبدیل گردد.

 همگان اذعان دارند که اوضاع کشور در شرایط ویژه و خطیری قرار دارد. تداوم وضع موجود به هیچ وجه به صلاح نظام و مردم نیست. باید تلاش دلسوزانه و صادقانه در جهت تغییر و بازگشت به وضعیت مطلوب را تدبیر و تقویت کرد.
از همین منظر با توجه به دگرگونی‌هایی که در سال‌های اخیر توسط دولت فعلی در عرصه مدیریت و اقتصاد کشور ایجاد شده است، هرگونه تصمیم‌گیری و موضع‌گیری که موجب از همگسیختگی نیروهای سیاسی و ظرفیت‌های انسانی فراوان اطراف کاندیداهای خط امام (ره) می‌شود، در راستای اهداف سیاسی واحد و همبستگی میان این گروه‌ها نیست.
با شناخت و آگاهی از شخصیت‌های بزرگوار و دوراندیش آقایان میرحسین موسوی و خاتمی، جای هیچگونه نگرانی باقی نمی‌ماند. خاتمی و موسوی همچنان در کنار هم و با هم تکمیل کننده دیدگاه اصلاح طلبی هستند.برخلاف واکنش‌های ناصواب در میان برخی طرفداران انتخاباتی کاندیداها و سوءاستفاده‌های حامیان وضع موجود، در نهایت تعامل و تفاهم میان آن بزرگواران خاطر مردم و دلسوزان سرنوشت نظام و کشور را آسوده خواهد کرد چه خوب است نیروهای سیاسی مخالف تداوم وضع موجود قدری صبر و تحمل از خود نشان داده و در بیان مواضع خود سنجیده‌تر عمل کند.

/ 1 نظر / 6 بازدید
یک دوست

البته برای اصلاحات راه سخت و جدی در پیش رو داریم. ابتدا باید جامعه را با رویکرد اصلاح طلبانه حقیقی آشنا کرد تا عده‌ای با سوءاستفاده از برخي از تجربيات گذشته به فرافكني و تخريب واژه مقدس اصلاح‌طلبي نپردازند.